בתי עץ לילדים למכירה

בית עץ על עמודים עם חלון מרפסת קטנה ומגלשה צהובה
Playhouse-Alice-1

בתי עץ לילדים למכירה

היתרונות של ילדים שמשחקים בחוץ במקום להיות מודבקים למסכי הטלוויזיה או המחשב שלהם. דרך אחת שבה הורים יכולים להוציא את ילדיהם מחוץ לדלתות היא לקנות להם בית עץ שהם יכולים ליהנות ממנו במקום לשבת בפנים ולצפות במסכי הטלפון או המחשב שלהם כל היום. אין ספק כי בעיית המסכים הפכה להיות בעיה של המון הורים, יש לא מעט הורים שפשוט נותנים לילדים לשבת מול המסכים בכדי לא להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה. היום יש המון חברות המציעות למכירה בתי עץ מיוערים, חסונים ומוצקים, אך אינם גדולים מדי. ילדים אוהבים שיהיה להם מקום שהוא שלהם בלבד, אליו הם יכולים ללכת כדי להתרחק מהמבוגרים בחייהם.

הורים רבים תוהים אם זה בסדר מבחינתם לאפשר לילדים לשחק בחוץ בכוחות עצמם בגילאים כה צעירים. ישנם יתרונות רבים הנובעים מכך כל עוד ההורים נמצאים בקרבת מקום כדי לפקוח עין על ילדיהם. אל תשכחו שלא רק תוציאו את הילדים מהמסכים, אלא גם הילדים מקבלים יתרונות שהם צריכים להיות ככאלו שדואגים לעצמם, יצירתיים וחושבים יותר.

אחת הדרכים בה הורים יכולים לסייע לילדיהם לרכוש את המיומנויות הללו היא שיהיה להם בית עץ בגודל המתאים לילדים שלהם. אצלנו תוכלו למצוא בתי עצים המיועדים במיוחד לילדים והם מגיעים בכל הגדלים השונים, החל מבתי משחק וכלה בבתי עץ גבוהים שקומותיהם מרוחקות עשרה מטרים מהקרקע. כמובן, בתי עץ גבוהים  מדי מהקרקע עלול לגרום לנפילות ותאונות אחרות, ולכן חשוב למצוא אחד הנמצא בדיוק בגובה הנכון. ציפייה לילד שאינו יודע לטפס על עצים אך יכולה גם לגרום לבעיות.

ההורים אכן צריכים להיות מודעים לסכנות פוטנציאליות מסוימות כאשר ילדיהם נמצאים בבתי העצים כמו גם על טרמפולינה לחצר. לדוגמה, ילד בבית עץ עשוי להיות בסיכון מנפילת ענפים או חפצים אחרים שנדחקים דרכם על ידי הרוח. הורים יכולים לפקוח עין על ילדיהם כשהם משחקים בחוץ כדי לוודא שהם בטוחים ולמנוע תאונות.

חשוב שההורים יעודדו את ילדיהם לשחק בחוץ במקום להישאר בבית כל הזמן. ילדים שיוצאים החוצה ונהנים מהטבע גדלים עם יותר ביטחון וכישורים חברתיים טובים יותר, תוך שהם גם לומדים כיצד להתמודד עם מצבים קשים בכוחות עצמם. בית עץ יכול להיות מקום נהדר לילדים לשחק בו, כל עוד ההורים לא נותנים להם להישאר בחוץ זמן רב מדי והם צופים בהם כל הזמן כדי לוודא שהם בטוחים.

האם קל להתקין בתי משחקים מעץ?

קל להתקין את בתי המשחקים מעץ, אך עליכם לפעול על פי כללים בסיסיים שיעזרו לילדים להרגיש בטוחים. לחשוב לבנות בית עץ לילדים שלכם הוא רעיון טוב כי הם לא רק ייהנו ממנו, אלא גם ילמדו כיצד להיות עצמאיים. אתם יכולים אפילו ללמד אותם על אחריות על ידי לתת להם לדאוג לבית משלהם.

אם אינכם מקצועיים בתחום זה, ייתכן שתרצו לעבוד עם חבר או בן משפחה. למשל, אם יש לכם מישהו טובה בנגרות או בבניית פרויקטים יכול לעזור לכם. ניתן לרכוש בית עץ לילדים למכירה שכולל בתוכו את כל החלקים כולל הוראות בנייה ובתוך כמה רגעים גם אתם יכולים לבנות לילדים שלכם בית עץ מדהים ומיוחד.

החומרים העיקריים המשמשים בבניית בית לילדים הם עץ וברגים חזקים, אך ישנם גם דברים נוספים שתוכלו להוסיף כדי לתת לו מראה מיוחד. האפשרויות כוללות צבעים מיוחדים, צבע ואפילו פיסות מתכת שהופכות את המבנה למוצק יותר.

ילדים יהיו מאושרים יותר כשיהיו להם מקומות משלהם שאפשר להגיע אליהם גם כשיורד גשם בחוץ. יחד עם זאת, אתם נותנים להם הזדמנות ליהנות אבל גם ללמוד כיצד לטפל במשהו חשוב. זה לוקח הרבה זמן אבל בסופו של דבר הכל יהיה שווה את זה כי הילדים שלכם ייהנו לשחק שם שעות מדי יום בלי להשתעמם. למרות שבתי משחקים מיוצרים לילדים, החברים או קרובייכם עשויים לרצות אותם גם בחצרם.

ישנם יתרונות רבים לקיום בית משחקים בחצר שלכם או אצל חבר שלכם. ממה שנאמר לעיל, ברור שילדים הולכים ליהנות אבל גם ללמוד איך להיות אנשים עצמאיים.

כיצד לתחזק בית משחקים מעץ?

תחזוקת בית משחקים מעץ היא פשוטה מאוד מכיוון שאין צורך בציור או חידוש. אתם יכולים פשוט לבצע את השלבים הבאים כדי לשמור על חדרי הילדים שלכם במצב טוב במשך שנים:

  • נקו את המשטח באופן קבוע במים, סבון עדין ומברשת רכה.
  • נסו לשמן אותו פעמיים בשנה כדי שהחומר לא ייסדק בגלל יובש.
  • שמנו את הברגים והצירים בשמן היטב כדי שלא יחלידו.
  • אם תרצו, הוסיפו מעט רשת על מגרש המשחקים מכיוון שציפורים עלולות להשאיר את גלליהם שם. שמרו על שטח נקי בכדי שבית העץ לא יהפוך להיות שובך ליונים וציפורים.

גודל בית המשחקים שתרכשו לילדים שלכם תלוי בכמות ובגודל השטח שיש לכם זמין בחצר שלכם. מבנים אלה עשויים בדרך כלל עם עץ וגם חתיכות מתכת שהופכות אותם לעמידים יותר מדגמים אחרים בשוק.

חשוב לזכור

אתם תמיד צריכים לפקח על הילדים שלכם כשהם משחקים בחוץ כי אתם אף פעם לא יודעים אילו סכנות עשויות לחכות להם. הם צריכים ללמוד כיצד להפוך לאנשים עצמאיים אך אין זה אומר שאתם מפסיקים לדאוג להם. אתם יכולים אפילו להצטרף אליהם וליהנות מכיוון שבתי המשחק מעץ גדולים מספיק בכדי להכיל מספר ילדים בבת אחת כך שכולם יהיו מרוצים.

בית משחקים הבנוי מעץ הוא אידיאלי לכל מי שרוצה לספק לילדיו משהו שימושי וגם כיף ליהנות בו במהלך סופי שבוע או חופשת קיץ.

אז אולי אתם רואים את בניית בית עץ רק בתור משחק לילדים, אבל עכשיו שאתם מודעים לכל היתרונות הללו, אתם יכולים להתחיל ולמצוא בתי עץ לילדים למכירה שיש בו את כל היתרונות ולשמור על כללי הבטיחות.

דילוג לתוכן