בית עץ למכירה

בית עץ על עמודים עם סולם, מגלשה ומרפסת
בית עץ ללא עמודים עם חלון ודלת

כל ילד חולם על בית עץ משלו, אשר יוכל לשחק בו עם חבריו או אחיו, בשעות הפנאי או בימי החופש הגדול. אם אתם מחפשים בית עץ למכירה, תוכלו לרכוש כאלה בהרכבה עצמית או בהזמנה אישית. ישנם מפעלים המשווקים בתי עץ מוכנים לפי מידות ויש כאלה שהם כבר מגיעים מוכנים. יש לבחור בית עץ לילדים, לפי המיקום והשטח שיוקצע לכך בחצר הבית. ישנם בתים מעץ העשויים מעץ איכותי, וכן, ישנם בתים על עמודים או כאלה שמתאימים למיקום על עץ נוי בחצר. יש לציין כי בית עץ לילדים עשוי גם בחלקו מפלסטיק מיוחד המיועד לגג הבית או בחומרים מבודדים, על מנת למנוע מהחום לחדור אל בית העץ. יש לוודא כי העץ שממנו בנוי בית העץ לילדיכם, יהיה בעלי חומרים נוגדי בערה   וכן, העץ עבר חיטוי מיוחד נגד חרקי עץ.

יש למקם את בית עץ למכירה בצל, על מנת שהשמש לא תגרום לץ נזקים מה שיגרום לו לבלאי ולשחיקה. יש לשים לב כי לבית העץ, ישנם רגליים תומכות, אשר תקועות בבטון, מה שיגדיל את הבטיחות בשימוש בו. אל תשכחו כי בית העץ, חייב להיות בטיחותי משום שמשחקים בו ילדים קטנים. שימו לב כי לבית העץ שתרכשו יהיה מעקה בטיחות  הגובה התקני הוא של 1.10מ’ כשאר הרווחים במעקה לא יהיו יותר מאשר 6 ס"מ. החוכמה היא לא להשאיר רווחים רחבים שחלילה הידיים או הרגליים של הילדים לא ייתקעו בין המרווחים. תוכלו להוסיף נדנדה, מגלשה וכל מה שעולה על דעתכם אשר יכול להיות שימושי למשחק הילדים בבית העץ. ישנם בתי עץ לילדים,אשר מכילים גם מרפסת חיצונית. תוכלו תמיד לתת יצירה לתוספות השונות שיגדילו את בית העץ ויעניקו עניין רב יותר לילדים.

בית עץ על הקרקע או על עמודים?

יש לדעת מראש אם כאשר אתם מחפשים בית עץ למכירה, האם יש למקם אותו על הקרקע או על עמודים, כך שהגישה אליו תהיה באמצעות מדרגות או סולם. יש שיעדיפו את הבית ממוקם על הקרקע למנוע סכנה לילדים כגון סכנה של נפילה מהגובה. אם מדובר על ילדים גדולים יותר, כאשר הם יותר אחראים, ניתן אולי למקם את בית העץ על עמודים. שימו לב לרכוש בית עץ שיתאים לכמות הילדים שישחקו בו, עליו להיות מספיק מרווח ושיכול להכיל משחקים, צעצועים ומבני שעשועים נלווים כשאר הילדים יוכלו להשתמש וליהנות מהם. בגלל שילדים נהנים מגיוון, בית מעץ יכול להיות די מעניין עבורם, במיוחד כאשר ילדים שופעים בדמיון ויצירתיות.

 כך תחזירו לילדכם את ילדותם הבריאה

בגלל העידן הטכנולוגי, ילדים רבים יושבים מול המסכים, אם מסך הטלוויזיה או מסך המחשב, מה שגורם להם להיות מנותקים מהחברה או לשחק בטבע ובחוץ עם חבריהם. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא בית עץ למכירה, אשר יגרום לילדות הבריאה שלהם לחזור. כהורים, אנו שיחקנו והיינו מאושרים, כשאר הורינו גם בנו לנו טרמפולינה לחצר או בית מעץ בחצר, והשתובבנו עם שאר הילדים, הדמיון שלמו וחוש היצירה רק התפתח הודות לילדות הבריאה שחווינו, כך לבטח נרצה עבור ילדינו. יותר הורים מבינים את החשיבות של מרחב לילדים ואפשרויות משחק מעניינות שלא יהיה להם משעמם לרגע. מצד שנייה, בנייה של בית עץ עבור הילדים, מצריכה בטיחות ברמה גבוהה ולכן אסור להתפשר על רכישת בית עץ לילדיכם.

העדיפו לרכוש בית עץ מחברה אמינה

יש תמיד להעדיף חברה מקצועית, וותיקה ואמינה שר מציעה בית עץ למכירה, כשאר הבית עומד בתקנים הישראלים ובתקני בטיחות מחמירים.כאשר הבנתם כי הבית הוא בטיחותי ועומד בתקנים, יש להמשיך לגודל הבית, לטעם האישי ותוספות של מתקני משחקים שרק יוסיפו להנאות של ילדיכם וחבריהם המגיעים לשחק איתם. בתי עץ לילדים, נועדו לתת להם תחושה של חופש ועצמאות. הילד יקשט ויעצב את הבית שבו ישחק עם חבריו או אחיו וימציא כל מיני תרחישים. תוכלו להקל על החיפוש שלכם באמצעות המלצות, בחירה נכונה של בית העץ ועמידה בתקני בטיחות מחמירים. בית מעץ מהווה את החלום של כל ילד ועל מנת להגשים לו חלום, עליכם למצוא עבורו את הבית המושלם שיתאים לצרכיו, אם מבחינת הגודל, הנוחות חומר הגל והבטיחות.

ישנן חנויות רבות של פנאי ומתקנים לילדים, המספקים בית עץ למכירה. גם באתרי האינטרנט של חנויות ניתן להזמין בית עץ לילדים באמצעות האתר בתשלומים נוחים. יש לציין כי בבית עץ, הילדים יכולים לשחק בכל סוג של מזג האוויר, אם בקיץ, בסתיו, באביב או בחורף.ישנם כל מיני קונספטים של בתי עץ לילדים כמו בית בסגנון שודדי ים, הנזל וגרטל, הארי פוטר ועוד. תוכלו ליצור מרחב נהדר לילדיכם, אשר יעשירו את הפנאי שלהם וימצאו מרחב אישי. כל גינה גדולה, יכולה להוות מרחב טבעי, הילדים ייהנו מאוויר צח ויוכלו לשחק, כאשר הם משתפים את חבריהם. השתדלו לשים בבית העץ משחקים שהילדים אוהבים ועודדו אותם לשחק משחקי חברה בבית העץ. גם פינת יצירה תוכלו להקים בבית העץ. הורים יוכלו לנהל את הבית בימי החופש ולא להתחיל לדאוג מה יעשו עם ילדיהם בכל יום, כאשר הם יכולים להקל גם על חייהם, כאשר הם ירכשו בית עץ. מטרנד זה של בית עץ, הפך להיות נפוץ בכל העולם. אנו כהורים זוכרים את עצמנו משחקים בבית העץ שאבא בנה לנו, אך היום ניתן למצוא בתי עץ מוכנים לילדים שיש בהם הכול ומה שבדיוק צריכים הילדים.ילדים אוהבים שני דברים, טבע ופרטיות וכן, מרחב משחק עם חבריהם האהובים, וזה בהחלט פשרי באמצעות בית מעץ בחצר שהם יאהבו ולא ישתעממו לרגע.

דילוג לתוכן