בית עץ לילדים

בית עץ על עמודים ומרפסת
בית עץ על עמודים מגלשה כחולה ומרפסת

גם אנחנו כהורים תמיד חלמנו על בית מעץ לילדים, רצוי כזה שממוקם ממש על צמרת העץ, אבל גם כזה שנמצא על הרצפה היה עובר. חלקנו הצלחנו להגשים את החלום, חלקנו פחות, אבל היום אפשר להגשים אותו דרך הילדים שלנו. בטוח שההתלהבות תהיה אותה התלהבות.

מהו בית עץ לילדים?

כשמו כן הוא. בית שלם, עם חלוקה פנימית או בלי, שמיועד כולו לילדים. יש בתים במגוון רחב של גדלים ועיצובים, וכל משפחה יכולה למצוא את הבית המתאים. למה דווקא בית עץ? מכל הסיבות שבעולם:

משחק יצירתי – אין כמו בית עץ לעידוד פיתוח הדמיון. במקום שהילדים ישבו כל היום מול המסך, לפחות לחלק מהזמן הם יחזרו להיות הילדים שאנחנו היינו – אלה שמשחקים בחוץ, יוצרים משחקי משפחה, פותרים תעלומות או בקיצור – חוזרים להיות הילדים שאנחנו כל כך אהבנו להיות. המשחק בבית העץ מסייע מאוד לפיתוח הדמיון והמעוף, ועוזר לילדים להיות יצירתיים ולמצוא פתרונות בשטח למגוון גדול של מצבים.

פחות שעות מול המסך – בהמשך לנאמר מעלה, בית עץ לילדים יפחית בצורה מאוד משמעותית את מספר השעות שהילדים שלנו יושבים מול המסכים, ויפחית בצורה מאוד משמעותית גם את מספר הוויכוחים באותו נושא ממש, שיש בשנים האחרונות בין הורים לילדים.

גן שעשועים בחצר – הרבה מאוד בתי עץ מגיעים עם אפשרות להוסיף להם תוספות שונות כמו נדנדות, מגלשות, גשרים ועוד. אם תרכשו בית כזה, הבקשה החוזרת והנשנית של הילדים לצאת לפארק שעשועים תפחת פלאים, וכל מה שתצטרכו לעשות הוא לארח מפעם לפעם כמה חברים.

איך בוחרים בית עץ לילדים?

כפי האמור מעלה, יש היום מגוון גדול מאוד של בתי עץ, הנבדלים ביניהם בגודל, באפשרות להוסיף מתקנים ואביזרים וכמובן – גם בתקציב ובפרמטרים נוספים. אלה הפרמטרים החשובים ביותר שצריך להתייחס אליהם לפני שרוכשים:

גודל – חשוב מאוד שהבית יהיה גדול דיו עבור כל ילדי המשפחה, על מנת לאפשר להם למקסם את ההנאה ולמנוע ריבים וויכוחים.

יציבות – חשוב מאוד לבחור בית יציב ובטיחותי למשחק, כזה שעבר את כל הבדיקות ועומד בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות.

תקציב – כמובן שהתקציב הוא פרמטר מאוד חשוב לבחירת בית עץ לילדים, אך קחו בחשבון שכמו במקרים רבים אחרים, הרבה פעמים רכישה של בית זול במטרה לחסוך, עולה הרבה יותר בגלל תקלות או, לא עלינו – בעיות בטיחות.

אחריות – חשוב מאוד לרכוש בית עץ אשר מגיע אליכם עם אחריות מלאה, על מנת שתוכלו לקבל שירות מהחברה ממנה רכשתם בכל מקרה של בעיה.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון בתי עץ לילדים אשר עומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות ויספקו לילדיכם שעות רבות של הנאה ומשחק של כיף, בלי תחרות.

לקבלת מידע נוסף בנושא בחירת בית עץ לילדים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם.