בית עץ לילדים עם מגלשה

בית עץ על עמודים מגלשה כחולה ומרפסת
התקנת בית עץ ברעננה

בית עץ לילדים עם מגלשה, החלום של כל ילד. בית העץ צריך להיות בעל תקרה גבוהה וחלונות צרים, המאפשרים לילדכם לקבל מספיק אור, אך להגן מפני תנאי מזג אוויר לא נוחים. בנוסף, הבית יהווה מקום עניין לילדים שלכם מכיוון שיש בו מקום רב וגירוים מעניינים. הבית כולל בד"כ סולם עץ, המעניק גישה מהירה לקומה העליונה. אז במילים אחרות, כל מה שרציתם לדעת על בית עץ, קיבלתם את התשובה והיתרונות.

אתם יכולים לעצב את הבית הזה בכל דרך שתרצו ולהוסיף פריטי בית חדשים כגון מיטות, כסאות, שולחנות וכן הלאה. המספר הכולל של החלקים בסט ממוצע של בתי עץ לילדים עם מגלשה הוא כ -400 חלקים. ואם ניקח בחשבון שכל פיסת עץ עשויה עץ טבעי, בית עץ לילדים הכולל מגלשה יעניין מאוד מבוגרים וילדים כאחד.

תהיו בטוחים שבזכות הפשטות שלו הוא יהפוך למתנה מצוינת לילדים שלכם, והם יהיו מרוצים ממנו לזמן רב. אם אתם מעוניינים לרכוש בית עץ לילדים עם מגלשה אז מומלץ למהר היות ומספר הפריטים הזמין מוגבל בדרך כלל בגלל הביקוש הרב שיש לבתי עץ מיוחדים שכאלו. וזכרו כי צעצועים כאלה הם הטובים ביותר כאשר קונים מראש, במיוחד כאשר הם מוזמנים בסוף העונה.

מהו החומר הטוב ביותר לבית משחקים עם מגלשות?

ישנם סוגים רבים של בתי עץ לילדים הכוללים מגלשה, בחלק מהמקרים למרות שמדובר על בתי עץ עדיין רבים נוטים לקנות אותם עשויים מפלסטיק, אל תשכחו כי עץ הוא חומר יותר עמיד וחזק היכול לשאת משקל רב יותר מאשר פלסטיק, בתי מפלסטיק הם בתים קטנים יותר ויכולים להיות רק על הקרקע, לעומת זאת בתי עץ ניתן לבנות לגובה והם יכולים להתאים לבנייה לגובה.

מהו העיצוב הטוב ביותר להנחת בית עץ?

ניתן להתקין בית עץ בדרכים שונות בהתאם לצרכיכם והעדפות של כל אחד באופן אישי. לדוגמה אתם יכולים להתקין רשת ביטחון מסביב להיקף בית העץ שלכם או לחבר את הרשת לבית העץ עצמו. חלק מבתי העץ מגיעים עם מארז משלהם הכולל רשת לגידור ובטחון שאם אתם לא רוצים שהילדים יוכלו לגשת לבית העץ ללא השגחה. אך המתחם אינו מאובטח במיוחד ויכול לפגוע באנשים, חשוב בכל זאת לא להסתמך רק על רשת היקפית. מדובר על בית עץ שבנוי לגובה ויש לבנות אותו בצורה ישירה ובטוחה.

בית עץ המוקף ברשת ביטחון נחשב בטוח; עם זאת, אם בכוונתכם להשאיר אותו בחוץ, וודאו שכל חלקי הרשת מחוברים היטב כך שלא יוכלו לדחוק את הרשתות בקלות ולעבור לבית העץ בימים של רוחות חזקות.

כיצד לוודא כי בית המשחקים בטוח לילדים?

באילו חומרים להשתמש? כיצד לקבוע אם זה בטוח מספיק?

ישנם כללים וחוקים שונים החלים על בניית בתי צעצוע כמו גם על קארטינג למכירה . לדוגמה, בישראל יש להם את תקן בטיחות הצעצועים הבינלאומי ASTM F 963-07 המפרט באילו חומרים ניתן להשתמש לייצור בתי צעצוע. וזה בידי יצרני בתי המשחקים לוודא שהצעצועים שלהם עומדים בדרישות אלה. לצערנו ישנם מקרים בהם רבים מציעים בתי עץ למכירה שמגיעים מכל מיני נגריות ברחבי הארץ שרק מספקים עצים ולא מספקים בנייה יציבה, חשוב למצוא איש מקצוע מנוסה שיבנה לכם בית עץ בצורה מקצועית.

למען בטיחות ילדכם, עליכם תמיד להשתמש בברגי עץ או מתכת לחיבור חלקים, ולא מסמרים הנפרקים בקלות. כמו כן, עליכם לבחור צבע בעל רמות נמוכות של עופרת וקדמיום הנחשבים רעילים.

בטיחות הבית תלויה במידת ההקפדה על כל ההמלצות הללו. אסור לכם לבנות חורים בבית המשחקים שלכם שבו האצבעות של ילדכם עלולות להיתפס, והדלתות והחלונות צריכים להיפתח רק על ידי דחיפתם מבפנים כדי שלא יוכלו ליפול על ראשו של מישהו.

בית משחקים חיצוני עם מגלשה ונדנדה

אם אתם מעוניין לקנות בית משחקים חיצוני לילדכם, אז מומלץ להציץ באתר שלנו ותוכלו לגלות כמה בתי עץ איכותיים יש לנו להציע לכם. תמצאו  מספר דגמים שונים של סט הנדנדה אשר כולם במחיר סביר. ערכות הנדנדה מעץ הנמכרות על ידינו זו מגיעות עם שתי נדנדות ומגלשה. חלק מהדגמים כוללים גם קיר טיפוס או ארגז חול.

מהן התכונות העיקריות שיש לקחת בחשבון?

יש הרבה דברים שכדאי לחשוב עליהם בעת עיצוב ובניית בית משחקים, אך ברוב המקרים עדיף אם לא תבצעו שינויים בעיצוב אלא אם כן אתם באמת זקוקים להם. לדוגמה, אם אין לכם מקום מתאים לארגז חול אז כנראה שלא כדאי להוסיף אותו לעיצוב שלכם כי זה יעלה לכם יותר כסף ומאמץ.

בנוסף, כאשר בונים בית משחקים שני דברים הם בעלי חשיבות עליונה – הם צריכים להיות בטוחים או הילדים והם לא צריכים לתפוס יותר מדי מקום. במידת האפשר, כדאי לבחור בעיצוב המאפשר צמיחה כך שילדיכם יוכלו להשתמש בו שנים רבות.

אני עומד לבנות לילדים שלי בית משחקים. מה הייתם ממליצים לעשות לפני שאני מתחיל לבנות את הבית?

בהחלט צריך להכין את החלל החיצוני שלכם לבנייה. תוכלו לעשות זאת על ידי הסרת אבנים או פסולת שעלולות להפריע לכם במהלך הפרויקט. כמו כן, נסו ליישר את הקרקע בצורה הטובה ביותר האפשרית – בית המשחקים צריך להיות ישר והכי טוב אם הילדים שלכם יוכלו לגשת לקומה העליונה מכמה צדדים שונים.

חשוב למצוא מספר דרכים לגשת לבית העץ, לשמור על יציבות של בית העץ ואם קיימת אפשרות לקבע את בית העץ למבנה הקיים בשטח היא הדרך הטובה ביותר, בית עץ שאינו יציב יכול להוות סכנה מאוד גדולה וכדאי מאוד להימנע משימוש בבית עץ לילדים עם מגלשה שאינו יציב ואינו בעל תו תקן בטיחות.

דילוג לתוכן